Warsztaty z zakresu odnawialnych źródeł energii

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 lutego 2016

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zwraca się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie wśród nauczycieli i uczniów informacji, dotyczących organizowanych przez nas szkoleń dla dzieci i młodzieży z zakresu odnawialnych źródeł energii. Jednocześnie pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tych warsztatach. Poniżej podajemy wszystkie szczegółowe informacje.

Warsztaty z zakresu odnawialnych źródeł energii to unikatowe szkolenia dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych przy współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie naszej fundacji w prowadzeniu tego typu szkoleń oraz merytoryczna i praktyczna wiedza prowadzących, pozwala na skuteczne przekazanie wiedzy i nabycie przez uczestników praktycznych umiejętności.

Szkolenie ma na celu zdobycie wiedzy z zakresu pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, poznanie ich zalet i ograniczeń oraz rozbudzenie świadomości ekologicznej wśród uczestników warsztatów. Dzięki zajęciom teoretycznym i warsztatowym uczestnicy zapoznają się z omawianymi zagadnieniami oraz przekonają się, w jaki sposób możliwa jest przemiana odnawialnych źródeł w energię elektryczną.

Zakres tematyczny szkoleń jest dostosowany do wieku odbiorców, ich wiedzy oraz szczegółowych wymagań zamawiającego. Z uwagi na prowadzenie zajęć w formie warsztatowej docelowa grupa uczestników wynosi od 15 do 25 osób.

W załączniku znajdą Państwo zaproszenie do udziału w warsztatach wraz z mającym zostać na nim zaprezentowanym zakresem merytorycznym.

Serdecznie Zapraszamy!

Z poważaniem,

Karolina Krysa

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
Czysta 17/4, 31-121 Kraków
tel: 12 631 57 31
kom: 691 925 100