Wysyłamy PINY do platformy IBUK Libra na 2024 rok!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 stycznia 2024

Drodzy Czytelnicy! Od 12 stycznia (piątek) wydajemy PINY do czytelni online IBUK Libra z puli na 2024 rok.

Czym jest IBUK Libra?

IBUK Libra to nowoczesna platforma, która stanowi część Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje elektroniczne oraz zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN oraz kilkuset innych Wydawców. Więcej o czytelni dowiesz się tutaj.

Co zrobić aby otrzymać kod?

Aby otrzymać darmowy PIN należy napisać e-mail na adres: promocja@mbpgorlice.info, w temacie wiadomości należy wpisać „Kod IBUK”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej zarejestrowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach. Wiadomość zwrotna będzie zawierała krótką instrukcję rejestracji oraz PIN, który umożliwi dostęp do 6567 tytułów wykupionych przez gorlicką bibliotekę. Wśród nich znajdują się publikacje z dziedziny prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Dostępnych jest także wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej. Pojawiło się również sporo publikacji darmowych, w tym tytuły dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Informujemy, że wszystkie PINY aktywne do grudnia 2023 roku zostały przedłużone na kolejny rok. Czytelnicy, którzy otrzymali taki PIN nie muszą pobierać nowego na 2024 rok.

Serwis IBUK Libra znajdziecie pod linkiem: www.libra.ibuk.pl

 

Filmiki instruktażowe dotyczące korzystania z czytelni IBUK Libra
znajdziecie na kanale YouTube IBUK Libra PWN

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie baner

    baner