XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 stycznia 2024

Kim byli, zanim stali się sławni? Jak wyglądało ich dzieciństwo, młodość, nauka i droga do kariery? Poznajcie sylwetki wybitnych Polaków i weźcie udział w XXV edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza uczniów klas 4, 5 i 6 szkół podstawowych powiatu gorlickiego do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym, który w tym roku odbywa się pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni (Wydawnictwo Literatura).

Zgłoszenia do udziału w Konkursie należy dostarczyć osobiście do gminnej biblioteki publicznej lub do MBP w Gorlicach (w zależności od miejsca zamieszkania) do 8 marca 2024 roku (piątek). Eliminacje do Konkursu odbędą się 11 kwietnia 2024 roku (czwartek) w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Finał Konkursu odbędzie się 23 maja 2024 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody książkowe i rzeczowe! Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem załączonym poniżej!

Regulamin XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego 

zał.1 Formularz zgłoszeniowy do XXV PKC

zał. 2 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w XXV PKC

zał. 3 Zgoda na publikację wizerunku w XXV PKC

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

    Plakat XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego