„Roztopy” — spotkanie autorskie i promocja książki Jędrzeja Pasierskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 kwietnia 2019

Zapraszamy 26 kwietnia 2019 (piątek) o godz. 18.00 do sali Pod Sową na spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim i promocję kryminału Roztopy, którego akcja jest osadzona w najbliższej nam scenerii Beskidu Niskiego.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza w ramach XVIII Małopolskich Dni Książki Książka i Róża na spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim, które odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o jego najnowszej książce Roztopy — rasowym kryminale, którego akcja jest osadzona w najbliższej nam scenerii Beskidu Niskiego. Roztopy to druga powieść autora o komisarz Ninie Warwiłow, która powraca do pracy śledczej, próbując rozwikłać zagadkę zaginięcia Joanny Pascho — znajomej z Warszawy, która postanowiła porzucić stołeczny zgiełk i rozpocząć życie na nowo pośród podgorlickich wzgórz.

Plakat

Jędrzej Pasierski — prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pracował w organizacjach zajmujących się prawną ochroną środowiska, międzynarodową pomocą rozwojową oraz współpracą państw Europy Środkowo-Wschodniej. 

W trakcie spotkania Księgarnia Mieszko będzie prowadzić sprzedaż książek autorstwa Jędrzeja Pasierskiego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat