Kultura Na Widoku w naszej bibliotece

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 października 2017

Nasza biblioteka przyłącza się do akcji społecznej Kultura Na Widoku i promuje darmowy i legalny dostęp do kultury!

Kultura Na Widoku to multimedialny projekt realizowany przez Fundację Legalna Kultura już po raz czwarty. W tym roku nasza biblioteka przyłączyła się do akcji, umożliwiając wszystkim czytelnikom bezpłatny dostęp do kultury!

W Wypożyczalni dla Dorosłych, na parterze biblioteki oraz w filii Magdalena znajdziecie plakaty, dzięki którym można uzyskać dostęp do bardzo bogatej oferty książek, filmów, muzyki oraz zbiorów muzealnych. Do utworów znajdujących się na plakacie dostęp jest darmowy. Zasoby są jednak znacznie bogatsze (ponad 1000 treści multimedialnych z 30 legalnych źródeł). Wszystko to, w darmowym bądź płatnym dostępie (jednak po preferencyjnych cenach), jest umieszczone na stronie www.kulturanawidoku.pl. Do utworów znajdujących się na plakacie oraz w portalu Kultura Na Widoku można uzyskać dostęp za pomocą linków i kodów QR.

Kultura Na Widoku ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku, bowiem nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą. Projekt wpisuje się również w promocję czytelnictwa, podkreślając wagę literatury w życiu kulturalnym.

Kultura Na Widoku jest dla wszystkich. Dla każdego. Dla Ciebie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat Kultura Na Widoku w MBP w Gorlicach

    Plakat Kultura Na Widoku w MBP w Gorlicach