Koduj_Pro, czyli nauka programowania w domu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 lipca 2020

Chcesz w te wakacje nauczyć się programowania? Wypożycz z naszej biblioteki bezpłatny dostęp do platformy Liga Niezwykłych Umysłów i weź udział w kursie języka Python i SQL!

Aby otrzymać dostęp do jednego z kursów najpierw załóż swoje indywidulane konto na platformie LNU dostępnej pod linkiem: https://www.lnu.org.pl/. Po założeniu konta, w celu wypożyczenia licencji prześlij na adres promocja@mbpgorlice.info swój numer identyfikacyjny (LNU ID), który znajdziesz w ustawianiach profilu swojego konta. Jeżeli licencja na wybrany przez Ciebie kurs nie jest aktualnie wypożyczona, bibliotekarz MBP w Gorlicach opiekujący się platformą w przeciągu 48 godzin przydzieli Ci dostęp pozwalający na bezpłatne korzystnie przez trzy tygodnie z wybranego kursu. 

Wprowadzenie do platformy LNU

Jak nauczyć się programowania w C++, Javie lub SQL z platformą LNU?

Platforma LNU: https://www.lnu.org.pl/, stworzona przez Soft Power sp. z o.o., jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, umożliwia samodzielną naukę programowania od podstaw, a także wspomaga prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz zajęć prowadzonych online z tego zakresu. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Koduj_Pro

    Koduj_Pro