Rezerwacja książek w katalogu online MBP w Gorlicach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 lipca 2020

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku instruktażowego, który przypomina jak zarezerwować książkę w katalogu online naszej biblioteki!

Aby zarezerwować książkę w katalogu online MBP w Gorlicach musisz zalogować się na swoje konto czytelnika. Otrzymasz do niego dostęp wchodząc na stronę www.mbpgorlice.info lub bezpośrednio do katalogu dostępnego na stronie www.gorlice-mbp.sowwwa.pl.

Aby zalogować się do swojego konta należy podać login, adres e-mail podany podczas rejestracji konta czytelnika lub pełny numer karty bibliotecznej oraz hasło przypisane do konta. Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła możesz wygenerować jednorazowe hasło, które zostanie przesłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Po zalogowaniu się otrzymujesz dostęp do swojego indywidualnego konta czytelnika. Możesz sprawdzić jakie książki masz aktualnie wypożyczone, możesz je prolongować, a także rezerwować egzemplarze do późniejszego odbioru. Zrobisz to, wyszukując interesującą Cię książkę, wpisując poprawny tytuł w pole wyszukiwarki. Po odnalezieniu dostępnego egzemplarza, wystarczy, że klikniesz przy nim opcję wypożycz. O możliwości odbioru książki zostaniesz poinformowany osobnym mailem. Taka informacja pojawi się także na Twoim koncie czytelnika. Pamiętaj, że rezerwacji książek możesz dokonywać jedynie poza godzinami pracy biblioteki.