„Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — warsztaty online

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 lipca 2020

Pobudź swoją kreatywność i twórcze myślenie. Nie bądź idea killers! Zarezerwuj sobie czas i weź udział w warsztatach online pn. „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży”. 

Będziesz miał/miała okazję poznać teorię kreatywności oraz zasady twórczego myślenia i pobudzania wyobraźni. Dowiesz się, że kreatywność nie jest cechą wrodzoną, ale pewnym rodzajem umiejętności, którą można rozwijać i ćwiczyć. Zapoznasz się z dziewięcioma zasadami kreatywnego działania, mapą myśli, paradoksalną burzą mózgów. Warsztat plus dodatkowe materiały (ćwiczenia, zadania, prezentacja), nauczą Cię radzenia sobie z ograniczeniami i schematami.

Warsztaty skierowane są dla uczniów szkół średnich powiatu gorlickiego, poprowadzi je Agata Warywoda — bibliotekarka i trenerka, specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, członkini Stowarzyszenia LABiB oraz współtwórczyni bloga Present Simple. Współpracuje z Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie, gdzie przygotowuje i prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i pracy z grupą.

Obejrzyj nagranie, pobierz materiały i działaj nieszablonowo!

Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży

Warsztaty online pn. „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” organizowane są w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo logo logo

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logo

Patronat medialny nad projektem objął portal Halo Gorlice

Galeria

  • Powiększ zdjęcie „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — miniatura YouTube

    „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — miniatura YouTube

  • Powiększ zdjęcie „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — plakat

    „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — plakat