Gorlice non-fiction. Zapraszamy na warsztaty z Michałem Olszewskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 września 2019

Zachęcamy do udziału w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez Michała Olszewskiego, które odbędą się podczas 5. Festiwalu im. Zygmunta Haupta!

Już 25 września rozpoczyna się w Gorlicach 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — święto literatury, które w kameralnej atmosferze i na tle pięknego krajobrazu Beskidu Niskiego otwiera przestrzeń do spotkania z ważnymi autorami, pisarkami, poetami, intelektualistkami i krytykami.

W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego: GORLICE NON-FICTION, czyli warsztaty prowadzone przez Michała Olszewskiego — reportera, pisarza, redaktora naczelnego krakowskiej „Gazety Wyborczej”. Jak zostać dziennikarzem? Czym różni się dziennikarz od reportera? Czy tematy rzeczywiście leżą na ulicy? Jak je zobaczyć?

Warsztaty odbędą się 25 września (środa), w godz. 13:00-17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach (ul. Jagiełły 1). Koszt czterogodzinnych warsztatów to 200 zł (całkowity dochód zostanie przeznaczony na realizację tegorocznego Festiwalu). Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych. Grupa będzie liczyła maksymalnie 10 osób.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie maila na adres: festiwalhaupta@gmail.com oraz podanie nr telefonu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

 

Więcej informacji o Festiwalu:

www.festiwalhaupta.pl

www.facebook.com/ZygmuntHauptFestival

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner