Cyrkowy tydzień w filii Zawodzie — relacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 kwietnia 2019

Dnia 20 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Cyrku, dlatego w filii Zawodzie przygotowaliśmy dla małych i dużych, chętnych poznać cyrkowe sztuczki, nie lada niespodzianki — iście z cyrkowej sceny!

Zabawy z piłeczkami, talerzykami i flowerstickiem trwały cały tydzień! Dzieci oraz dorośli z wielką radością próbowali swoich sił jako gwiazdy areny. W tym cyrkowym tygodniu można było nauczyć się kręcić talerzami i wprowadzić w ruch kwiatowy kij, tzw. flowerstick. Każde dziecko wcieliło się w rolę linoskoczka i musiało przejść po linie, trzymając w ręce m.in. talerzyk cyrkowy. A kto tylko chciał, mógł spróbować swoich sił jako żongler. Uczestnicy cyrkowych spotkań mogli również poczuć się jak prawdziwi szczudlarze, chodząc na małych szczudłach. Na zakończenie cyrkowego tygodnia dzieci biorące udział w zajęciach otrzymały zrobione z balonu swoje ulubione zwierzątko — psa, kota bądź dinozaura.

Serdecznie dziękujemy małym i dużym czytelnikom naszej biblioteki za udział w cyrkowych zajęciach. Do zobaczenia za rok, oczywiście podczas kolejnego cyrkowego tygodnia!

przybory cyrkowe cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki cyrkowe sztuczki dzieci z balonami w kształcie zwierząt balony w kształcie zwierząt