Na styku dzieciństwa i dojrzałości — spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 listopada 2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej na spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych, które odbędzie się 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 10.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach (ul. Jagiełły 1). Autorka podczas spotkania opowie o swoich książkach, w których porusza problemy współczesnej młodzieży.

Katarzyna Ryrych — anglistka, malarka i pisarka, autorka licznych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pięciokrotna laureatka Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Jej książki otrzymały m.in.: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, Książkę Roku Polskiej Sekcji IBBY, nagrodę Literacka Podróż Hestii, Nagrodę Specjalną Polskiej Sekcji IBBY w kategorii „Dziecko jest najważniejsze” (dla Wyspa mojej siostry).

 

Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych organizowane jest w ramach projektu „Czytanie — jestem na tak!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat — spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

    Plakat — spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych