Powiatowy Konkurs Czytelniczy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Powiatowy Konkurs Czytelniczy jest organizowany jest przez MBP w Gorlicach oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach od 2001 roku. Biorąc udział w konkursie, dzieci kształtują nawyk czytania, poszerzają wiedzę o świecie, rozwijają język i pamięć. Tylko książka, która bawi, uczy i porywa emocjonalnie może być konkurencją dla innych mediów, dlatego do konkursu, który jest skierowany do uczniów szkoły podstawowej, wybieramy najnowszą, wartościową literaturę.

Kontakt:

Beata Mituś
tel.: 18 352 19 62
e-mail: instruktor@mbpgorlice.info

Artykuły

XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja

Przejdź do - XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja

Znamy zwycięzców XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”!

Czytaj więcej o: XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja

Eliminacje do finału XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni” — relacja

Przejdź do - Eliminacje do finału XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni” — relacja

W dniu 11 kwietnia 2024 r. w MBP w Gorlicach oraz w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego odbyły się eliminacje do finału XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”.

Czytaj więcej o: Eliminacje do finału XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni” — relacja

XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”

Przejdź do - XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”

Kim byli, zanim stali się sławni? Jak wyglądało ich dzieciństwo, młodość, nauka i droga do kariery? Poznajcie sylwetki wybitnych Polaków i weźcie udział w XXV edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego.

Czytaj więcej o: XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią Nieprzeciętni”

Finał XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem” — relacja

W czwartkowe przedpołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach odbył się finał XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”. Jak zwykle towarzyszyły mu ogromne emocje.

Czytaj więcej o: Finał XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem” — relacja

Eliminacje do finału XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

Przejdź do - Eliminacje do finału XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

 

 

XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

Wszystkich uczniów klas 3-5 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego, którzy zgłosili swój udział w XXIV odsłonie Powiatowego Konkursu Czytelniczego, zapraszamy na eliminacje.

XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

Przejdź do - XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

Wyrusz w literacką podróż śladami szalonej rodziny Mazurskich i weź udział w XXIV odsłonie Powiatowego Konkursu Czytelniczego.  W tym roku Konkurs skierowany jest do uczniów klas 3, 4 i 5 szkół podstawowych i odbywa się pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”.

Finał XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Przejdź do - Finał XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Znamy już zwycięzców XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego pn. Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka!

Czytaj więcej o: Finał XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Lista finalistów XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Przejdź do - Lista finalistów XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Eliminacje do XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego już za nami — odbyły się 21 kwietnia 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach oraz w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego. Wzięło w nich udział 65 uczniów!

Czytaj więcej o: Lista finalistów XXIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Przejdź do - Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Weź udział w XXIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym i poznaj historię Polski z innej strony!

Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka”

Rozdanie nagród w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” – relacja

Przejdź do - Rozdanie nagród w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim  pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” – relacja

Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

Przejdź do - Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

Ogłaszamy listę laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

Czytaj więcej o: Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Przejdź do - XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Jeśli lubisz książki i chcesz doskonalić warsztat pisarski podejmij wyzwanie i weź udział w XXII edycji  Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Literackiego pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

Czytaj więcej o: XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród

Przejdź do - Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród
W czwartkowe przedpołudnie, w sali Pod Sową MBP w Gorlicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”. 
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród

Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Przejdź do - Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Ogłaszamy listę laureatów Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w Konkursie wszystkim uczestnikom, ich rodzicom, opiekunom i bibliotekarzom.

Czytaj więcej o: Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”