Powiatowy Konkurs Czytelniczy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Powiatowy Konkurs Czytelniczy jest organizowany jest przez MBP w Gorlicach oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach od 2001 roku. Biorąc udział w konkursie, dzieci kształtują nawyk czytania, poszerzają wiedzę o świecie, rozwijają język i pamięć. Tylko książka, która bawi, uczy i porywa emocjonalnie może być konkurencją dla innych mediów, dlatego do konkursu, który jest skierowany do uczniów szkoły podstawowej, wybieramy najnowszą, wartościową literaturę.

Kontakt:

Beata Mituś
tel.: 18 352 19 62
e-mail: instruktor@mbpgorlice.info

Artykuły

Rozdanie nagród w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” – relacja

Przejdź do - Rozdanie nagród w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim  pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” – relacja

Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

Przejdź do - Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

Ogłaszamy listę laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

Czytaj więcej o: Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”

XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Przejdź do - XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Jeśli lubisz książki i chcesz doskonalić warsztat pisarski podejmij wyzwanie i weź udział w XXII edycji  Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Literackiego pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

Czytaj więcej o: XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród

Przejdź do - Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród
W czwartkowe przedpołudnie, w sali Pod Sową MBP w Gorlicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”. 
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród

Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Przejdź do - Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Ogłaszamy listę laureatów Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w Konkursie wszystkim uczestnikom, ich rodzicom, opiekunom i bibliotekarzom.

Czytaj więcej o: Lista laureatów i wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Przejdź do - Zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego

W związku z tymczasowym zawieszeniem działalności instytucji kultury i zamknięciem bibliotek, informujemy, że nastąpiły w zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Czytaj więcej o: Zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Zmiana terminu zgłoszeń do Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Przejdź do - Zmiana terminu zgłoszeń do Powiatowego Konkursu Czytelniczego

W związku z tymczasowym zawieszeniem działalności instytucji kultury i zamknięciem bibliotek, informujemy, że termin zgłoszeń do Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy” zostaje wydłużony do 27 marca 2020 roku (piątek).

Czytaj więcej o: Zmiana terminu zgłoszeń do Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Przejdź do - Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach w Gorlicach zaprasza uczniów klas 3–5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Przejdź do - Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Wyłoniliśmy finalistów XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Poznawaj świat z Nelą małą Reporterką”!

Czytaj więcej o: Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego — relacja

Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Przejdź do - Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Laureatom eliminacji przypominamy, że już jutro w MBP w Gorlicach o godz. 10.00 odbędzie się wielki finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego! 

Czytaj więcej o: Finał XX jubileuszowego Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Lista finalistów XX Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Przejdź do - Lista finalistów XX Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Znamy już nazwiska uczniów, którzy zakwalifikowali się do finału XX Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Poznawaj świat z Nelą małą Reporterką”!

Czytaj więcej o: Lista finalistów XX Powiatowego Konkursu Czytelniczego

XX Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Przejdź do - XX Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Weź udział w XX Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Poznawaj świat z Nelą małą Reporterką” i wygrywaj nagrody!

Czytaj więcej o: XX Powiatowy Konkurs Czytelniczy