XXIV Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie — relacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 października 2021

 

 

W dniu 14 października 2021 roku (czwartek) bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach wzięli udział w 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Celem podróży był zakup nowości wydawniczych, które już niebawem odnajdziecie na bibliotecznych półkach i w bibliotecznym katalogu.

Ekspedycja, w której brali udział gorliccy bibliotekarze rozpoczęła się wczesnym rankiem. Po przybyciu do hali EXPO na ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie, niezwłocznie udaliśmy się na poszukiwanie nowości na stoiskach m.in. wydawnictw, księgarń czy poszczególnych instytucji kultury. Analizowaliśmy przygotowane wcześniej listy najbardziej pożądanych i poczytnych pozycji. Targi Książki są wyjątkowym świętem literatury, to okazja do spotkań z najbardziej lubianymi, znanymi i nagradzanymi twórcami literatury polskiej i zagranicznej wszystkich gatunków. Obok oferty wydawniczej można skorzystać z programu spotkań literackich i tematycznych.

Nasza eksploracja hal „Wisła” i „Dunaj” zakończyła się sukcesem. Do biblioteki wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi, z bagażami wypełnionymi nowościami, które już wkrótce będą dostępne dla Czytelników.

Bibliotekarze z MBP w Gorlicach wybierają książki przy stoisku Scena na Targach Książki Hala Scena na Targach Książki Gorliccy bibliotekarze przed halą EXPO w Krakowie

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Gorliccy bibliotekarze na 24. Międzynarodowych Targach w Krakowie

    Gorliccy bibliotekarze na 24. Międzynarodowych Targach w Krakowie