XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w MBP w Gorlicach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 maja 2021

W dniach 8-15 maja 2021 roku obchodzimy XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

W tym roku nie poddajemy się pandemii! Hasło tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek brzmi „Znajdziesz mnie w bibliotece”, dlatego po Wasze ulubione lektury zapraszamy do budynku głównego (ul. Jagiełły 1) (Aktualne godziny otwarcia). Zapraszamy Was również do wirtualnego świata. Przygotowaliśmy moc atrakcji na naszej stronie internetowej oraz fanpage’ach MBP w Gorlicach na Instagramie i Facebooku.

 

4-17 maja 2021 Anulujemy kary za przetrzymanie książek

Tydzień Bibliotek w MBP Gorlice trwa dłużej! Z okazji obchodów XVIII edycji Tygodnia Bibliotek 2021, w dniach 4-17 maja wszyscy Czytelnicy mogą zwrócić wypożyczone tytuły bez poniesienia kary finansowej.

8-15 maja 2021 „Czytelnicy polecają książki na maj”

Od 15 do 28 kwietnia 2021 roku nasi Czytelnicy mogli wziąć udział w akcji „Czytelnicy polecają książki na maj”. Wskazane przez nich lektury już zostały opublikowane na naszej stronie internetowej, a w czasie Tygodnia Bibliotek (8-15 maja 2021) będą cyklicznie udostępniane w relacjach na instagramowym profilu MBP w Gorlicach. Zachęcamy do obserwowania!

9-15 maja 2021 „Historia Gorlic i okolic w sieci ukryta”

Zainspirowani tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”, organizujemy wirtualną wyprawę pn. „Historia Gorlic i okolic w sieci ukryta”, w głąb biblioteki cyfrowej Polona. W dniach 9-15 maja 2021 roku o godzinie 15:00, na fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach na Facebooku, będziecie mogli przeglądać unikalne zbiory odnalezione w bibliotece Polona, nawiązujące do historii naszego miasta i okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukiwaczy przygód i miłośników lokalnej historii do udziału w naszej ekspedycji!

9-15 maja 2021 „Co wiesz o gorlickiej MBP?”

W Tygodniu Bibliotek każdy może bliżej poznać Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorlicach. Cykl „Co wiesz o gorlickiej MBP?” prowadzony na instagramowym profilu, przenosimy na naszą stronę internetową! W dniach 9-15 maja 2021 w zakładce O bibliotece -> Warto wiedzieć cyklicznie będą pojawiały się kolejne artykuły z praktycznymi informacjami, ciekawostkami na temat Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach. Zapraszamy! Poznajcie swoją bibliotekę!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie baner

    baner