XXII Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Literacki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 sierpnia 2021

Jeśli lubisz książki i chcesz doskonalić warsztat pisarski podejmij wyzwanie i weź udział w XXII edycji  Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Literackiego pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela  w Gorlicach zaprasza uczniów klas 5-7 szkół podstawowych powiatu gorlickiego do udziału w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim  pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”. Główną ideą Konkursu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja wartościowej literatury oraz rozwijanie zdolności literackich.

Prace należy przesłać do 31 sierpnia 2021 r. na adres email: konkurs@mbpgorlice.info.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez MBP w Gorlicach, Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Gorlicach. Patronat medialny nad konkursem objął portal Halo Gorlice.

Szczegóły konkursu „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” znajdują się w Regulaminie. Dodatkowych informacji udziela Beata Mituś ­­– kierownik Działu Animacji Czytelnictwa Dziecięcego i Młodzieżowego MBP w Gorlicach (tel.: 18 352 19 62).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie plakat

    plakat