Powiatowy Konkurs Czytelniczy — relacja z wręczenia nagród

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 czerwca 2020
W czwartkowe przedpołudnie, w sali Pod Sową MBP w Gorlicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”. 

Laureatami Konkursu zostali:

I miejsce

Antoni Ciapaj – Szkoła Podstawowa w Zagórzanach

Ksawery Szary – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

II miejsce

Stefan Robak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Maciej Baniak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Gorlickim

III miejsce

Kacper Nalepa – Szkoła Podstawowa w Dominikowicach

Komisja konkursowa postanowiła przyznać także 7 wyróżnień tym uczestnikom, którzy uzyskali w teście wysoką liczbę punktów i uplasowali się tuż za podium. Byli to (kolejność zapisana według zdobytej liczby punktów):

Magdalena Kędzior – Szkoła Podstawowa w Dominikowicach

Jowita Jurek – Szkoła Podstawowa w Brunarach

Tymoteusz Mikrut – Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach

Jakub Skórski – Szkoła Podstawowa w Stróżówce

Maciej Śliwa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Patryk Wojnarski  – Szkoła Podstawowa w Stróżówce

Anna Zygarowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysowej-Zdroju

Laureaci otrzymali dyplom, nagrodę książkową oraz bon upominkowy do zrealizowania w Księgarni Mieszko w Gorlicach, wyróżnieni natomiast dyplom i nagrodę książkową. Fundatorami nagród w tegorocznym konkursie byli Urząd Miejski w Gorlicach, Starostwo Powiatowe w Gorlicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w tegorocznej edycji! Dziękujemy również rodzicom, opiekunom, nauczycielom, a także bibliotekarzom naszego powiatu za bezpieczną i sprawną organizację tegorocznego Konkursu.

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy” został zorganizowany w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

uczestnicy wypełniają test konkursowy uczestnicy konkursu uczestnicy wypełniają test konkursowy uczestnicy wypełniają test konkursowy uczestnicy wypełniają test konkursowy uczestnicy wypełniają test konkursowy uczestnicy wypełniają test konkursowy Dyrektor i bibliotekarka witają laureatów i wyróżnionych PKC laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody laureaci i wyróżnieni z opiekunami zdobywcy I miejsca zdobywcy II i III miejsca laureaci i wyróżnieni odbierają nagrody Gratulacje od Dyrektor i bibliotekarki prowadzącej konkurs
 

logo

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logo

Patronat medialny nad projektem objął portal Halo Gorlice 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wręczenie nagród

    Wręczenie nagród