Zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 marca 2020

W związku z tymczasowym zawieszeniem działalności instytucji kultury i zamknięciem bibliotek, informujemy, że nastąpiły w zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

 

W związku z tymczasowym zawieszeniem działalności instytucji kultury i zamknięciem bibliotek, informujemy, że nastąpiły w zmiany w Regulaminie Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”. Eliminacje, które miały się odbyć 16 kwietnia w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach zostały przeniesione na 28 maja 2020 r(czwartek). Jednocześnie informujemy, że będzie to jedyny etap Konkursu, który pozwoli wyłonić laureatów i wyróżnionych. Po przesłaniu przez biblioteki wyników testów sprawdzających wiedzę na temat postaci i wydarzeń rozgrywających się w dwóch książkach autorstwa Justyny Bednarek — Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają! oraz Pięć sprytnych kun Komisja Konkursowa powołana w MBP w Gorlicach spośród uczestników z największą liczbą punktów wyłoni laureatów i wyróżnionych. Lista laureatów i wyróżnionych zostanie umieszczona na stronie internetowej MBP w Gorlicach (www.mbpgorlice.info) i profilu Facebook biblioteki (www.facebook.com/MBPGorlice). Laureaci i wyróżnieni w Konkursie zostaną powiadomieni o terminie i zasadach rozdania nagród poprzez informację umieszczoną na stronie internetowej biblioteki (www.mbpgorlice.info) oraz telefonicznie.

Uczestnicy spoza Gorlic i gminy Gorlice rozwiązują test w swoich gminnych bibliotekach publicznych o godzinie wyznaczonej przez dyrektora lub kierownika instytucji. Natomiast wszyscy uczestnicy z Gorlic i gminy Gorlice rozwiązują test w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży oraz w sali odczytowej Pod Sową 28 maja 2020 r. (czwartek), o indywidualnie wyznaczonej godzinie.

Prosimy śledzić informacje na stronie (www.mbpgorlice.info) i profilu Facebook biblioteki (www.facebook.com/MBPGorlice).

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Powiatowy Konkurs Czytelniczy

    Powiatowy Konkurs Czytelniczy