Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 marca 2020

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach w Gorlicach zaprasza uczniów klas 3–5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Tematem tegorocznej edycji Konkursu będzie fabuła czterech wybranych książek autorstwa Justyny Bednarek. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach. Zgłoszenia do jego udziału należy dostarczyć osobiście do gminnej biblioteki publicznej lub do MBP w Gorlicach (w zależności od miejsca zamieszkania) do 20 marca 2020 roku (piątek). Eliminacje do Konkursu odbędą się 16 kwietnia 2020 roku (czwartek) w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Finał Konkursu odbędzie się 4 czerwca 2020 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem!

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy” jest organizowany w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat

 

logo

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logo

Patronat medialny nad projektem objął portal Halo Gorlice 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Powiatowy Konkurs Czytelniczy

    Powiatowy Konkurs Czytelniczy