Wyprawa do dżungli z Nelą Małą Reporterką

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 października 2019

Jest dużo pasjonujących książek, które możemy czytać, oglądać i dzięki nim poznawać świat. Do takich możemy zaliczyć publikacje Neli Małej Reporterki. Jak sama mówi o sobie — „Jestem prezenterem-podróżnikiem. Podróżuję po świecie od piątego roku życia, kocham przyrodę i wyprawy”. Nela zwiedziła wiele miejsc, krajów i kontynentów i zobaczyła mnóstwo niezwykłych zwierząt i roślin.

Tropem przygód Neli w głąb borneańskiej dżungli wyruszyły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Kobylance. Na taką ekspedycję potrzebny jest niecodzienny ekwipunek. Przedszkolaki miały za zadanie spakować swój plecak i wybrać spośród wielu obrazków przedmioty, które będą przydatne w dżungli. Jak się tam dostać? Najlepiej samolotem, a później łodzią i pieszo. Mali czytelnicy wykorzystując książkę Nela i wyprawa do serca dżungli, tablety i aplikację See More mogli zobaczyć filmiki z podróży Małej Reporterki. Dżungla to także egzotyczna flora i fauna. Uczestnicy zajęć stworzyli galerię skrzydlatych piękności.

dzieci z Przedszkola w Kobylance pakujemy plecak lecimy samolotem lecimy samolotem prowadząca warsztaty opowiada o książkach Neli Małej Reporterki wycieczka do dżungli dzieci wykonują motyle dzieci wykonują motyle dzieci oglądają filmiki z podróży Neli prowadząca warsztaty opowiada o książkach Neli Małej Reporterki prezent od dzieci skrzydlate piękności