Rozstrzygnięcie konkursu „Dziennik z podróży małych i dużych”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 września 2018

 

 

Miło nam poinformować, że wakacyjny konkurs „Dziennik z podróży małych i dużych” został rozstrzygnięty. Wybranie najciekawszych i najbardziej wyróżniających się prac było dla jury konkursu nie lada wyzwaniem, bowiem po pierwsze otrzymaliśmy dużo dzienników wakacyjnych, a po drugie poziom ich wykonania był niezwykle wysoki. Po burzliwych dyskusjach jury w składzie: Judyta Rosin, Jolanta Stawiarka oraz Bartłomiej Kiełtyka postanowiło nagrodzić trzy wyróżniające się prace oraz wyróżnić siedem, równie pięknych i interesujących dzienników. Pomysłowość, oryginalność oraz wkład własny autora zadecydowały o ostatecznym wyborze laureatów.

Laureaci:

I miejsce — Emilia Gomułka
II miejsce — Bartosz Lech
III miejsce — Kamil Urbanowski

Wyróżnienia (w kolejności alfabetycznej):

Oliwia Bugno
Maja Jędryczka
Roksana Koszyk
Emilia Mituś
Julia Szura
Katarzyna Szura
Sylwia Świerz

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił jako pisarze, poeci, graficy, ilustratorzy i fotografowie. Nadesłane na konkurs dzienniki z podróży urzekły nas ogromem pracy, który autorzy musieli włożyć w prowadzenie notatnika wakacyjnego, oryginalnością, a także starannością językową i artystyczną. Prace konkursowe zostały oddane wszystkim uczestnikom, by po latach przypomnieć się w szufladzie jako sentymentalna pamiątka z młodzieńczych lat szkolnych.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

	konkursowe dzienniki		konkursowe dzienniki		konkursowe dzienniki		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach		młodzież odbiera nagrody z rąk dyrektora mbp w gorlicach

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Prace konkursowe

    Prace konkursowe