Tydzień czytania e-książek 2022 z IBUKIEM Librą

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 marca 2022

Zapraszamy do korzystania z oferty e-książek w naszej bibliotece w ramach kolejnej edycji święta, które w tym roku odbędzie się w dniach 6-12 marca. Czym jest tydzień czytania e-booków? To święto każdego świadomego czytelnika, który chętnie korzysta z nowych technologii.

Nasza biblioteka od 2014 roku udostępnia czytelnikom setki publikacji, dostępnych na platformie IBUK Libra, do których dostęp można mieć 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. E-publikacje to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które nie mogą w godzinach otwarcia biblioteki korzystać z jej zbiorów, chcą oszczędzać czas, a nowe technologie traktują jako naturalną przestrzeń zdobywania wiedzy.

Tydzień czytania e-booków to świetny powód do sięgnięcia po publikacje elektroniczne.

W IBUKU Librze możesz czytać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nasza biblioteka wykupiła dostęp do zasobu wyselekcjonowanych e-booków. Po założeniu konta możesz, nie tylko czytać książki, ale także wstawiać zakładki, robić notatki, pracować w trybie projekty, korzystać z aktualnej wersji Słownika języka polskiego PWN oraz Encyklopedii PWN online. Aby poznać w pełni platformę oraz jej narzędzia, warto pobrać „Przewodnik użytkownika” dostępny na libra.ibuk.pl/pomoc.

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy kod do platformy PWN IBUK Libra wystarczy, że napiszesz e-mail na adres: promocja@mbpgorlice.info, w temacie którego wpiszesz „Kod IBUK”, a w treści podasz swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej zarejestrowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach. 

 

Szczegółowe informacje znajdziecie (tutaj).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner