Bibliotekarze polecają książki na czerwiec

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 maja 2020

Powracamy ze zdwojoną siłą z rekomendacjami książkowymi i zapraszamy do biblioteki! 

czerwiec

CZERWIEC

Jolanta Stawiarska zaprasza do przeczytania dwóch książek: Dziewczyny ocalałe. Kobiety, które przetrwały Holocaust Anny Herbich oraz thrillera Bezwład, którego autorką jest Jessica Barry.

Anna Nigborowicz, najmłodszym czytelnikom poleca wzruszający picturebook Małe sówki autorstwa Martina Waddella.

Tomasz Hryc, wszystkim zainteresowanym lokalną historią proponuje lekturę książki Romana Frodymy Cmentarze wojenne z I wojny światowej. Gawęda przewodnicka. Gorlice — Pilzno — Łużna.

Grażyna Zastępa w tym miesiącu poleca dwie książki: Odłóż tę książkę i zrób coś dobrego Małgorzaty Chmielewskiej oraz Chciwość. Na co byłoby cię stać? Marca Elsberga.

Bożena Dykla również rekomenduje do lektury dwa tytuły: Masz wiadomość autorstwa Agaty Przybyłek oraz Malinowa trufla Iwony J. Walczak.

Bartłomiej Kiełtyka, zachęca do lektury autorskiej wizji Europy nakreślonej przez Jurija Andruchowycza w książce Diabeł tkwi w serze.

Natalia Karasińska, poleca książkę Historia górnictwa. Technika, mechanizacja, elektryfikacja, autorstwa Stefana Gierlotki.

Wypożyczalnia dla Dorosłych na czerwiec poleca książki z działu Poezja.

Zachęcamy również do dalszego korzystania z czytelni online IBUK Libra, do której dostęp możecie uzyskać kontaktując się z nami i odbierając darmowy kod. Więcej informacji o tym, jak to zrobić znajdziecie TUTAJ.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Bibliotekarze polecają książki na czerwiec

    Bibliotekarze polecają książki na czerwiec