Bibliotekarze polecają książki na wrzesień

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 września 2020

 

WRZESIEŃ

WRZESIEŃ


Joanna Kalisz-Dziki
poleca Przewiew : 12 historii otwartych, pracę zbiorową, w której dwunastu liderów prezentuje dwanaście niepowtarzalnych i wyjątkowych reportaży.

Jolanta Stawiarska zaprasza do przeczytania książki Donikąd : podróże na skraj Rosji. Jest to pasjonująca opowieść Michała Milczarka o wyprawach na końce świata: Kamczatkę, Kołymę, do Workuty, Ewenkii, Norylska.

Anna Nigborowicz proponuje najmłodszym czytelnikom Jesień Toli, autorstwa Anny Włodarkiewicz, lekturę idealną na czas kolorowej jesień.

Marta Karp zachęca miłośników literatury sensacyjnej i kryminalnej do przeczytania książki Więzy krwi , kontynuacji bestsellerowej serii autorstwa Hanny Greń.

Natalia Karasińska poleca osobom ciekawym świata książkę z cyklu Laboratorium w Szufladzie pt. Chemia, autorstwa Angeliki Gumkowskiej. Czytelnicy odnajdą w niej inspiracje do prowadzenia własnych doświadczeń i eksperymentów. W zbiorach Filii Naukowo-Technicznej dostępne są inne tytuły z tej serii:Elektrotechnika, elektronika, miernictwo, FizykaMatematyka.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z Laboratorium w szufladzie. Anatomia człowieka oraz Laboratorium w szufladzie. Zoologia bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Ewa Bochenek zachęca do przeczytania publikacji naukowej Psychodietetyka, pod redakcją Anny Brytek-Matery. Lektura obowiązkowa dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem.

Wypożyczalnia dla Dorosłych na wrzesień poleca książki z działu Sztuka.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner