IBUK Libra — wysyłamy PINY do platformy na 2023 rok! - Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

IBUK Libra — wysyłamy PINY do platformy na 2023 rok!

4 stycznia 2023

Drodzy Czytelnicy! Od 4 stycznia wydajemy PINY do czytelni online IBUK Libra z puli na 2023 rok.

Czym jest IBUK Libra?

IBUK Libra to nowoczesna platforma, która stanowi część Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje elektroniczne oraz zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN oraz kilkuset innych Wydawców. Więcej o czytelni dowiesz się tutaj.

Co zrobić aby otrzymać kod?

Aby otrzymać darmowy PIN należy napisać e-mail na adres: promocja@mbpgorlice.info, w temacie wiadomości należy wpisać „Kod IBUK”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej zarejestrowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach. Wiadomość zwrotna będzie zawierała krótką instrukcję rejestracji oraz PIN, który umożliwi dostęp do 6354 tytułów wykupionych przez gorlicką bibliotekę. Wśród nich znajdują się publikacje z dziedziny prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Dostępnych jest także wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej.

Informujemy, że wszystkie PINY aktywne do grudnia 2022 roku zostały przedłużone na kolejny rok. Czytelnicy, którzy otrzymali taki PIN nie muszą pobierać nowego na 2023 rok.

Serwis IBUK Libra znajdziecie pod linkiem: www.libra.ibuk.pl

 

Filmiki instruktażowe dotyczące korzystania z czytelni IBUK Libra
znajdziecie na kanale YouTube IBUK Libra PWN

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie baner

    baner