Wysyłamy PINY do platformy IBUK Libra na 2024 rok! - Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Wysyłamy PINY do platformy IBUK Libra na 2024 rok!

12 stycznia 2024

Drodzy Czytelnicy! Od 12 stycznia (piątek) wydajemy PINY do czytelni online IBUK Libra z puli na 2024 rok.

Czym jest IBUK Libra?

IBUK Libra to nowoczesna platforma, która stanowi część Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje elektroniczne oraz zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN oraz kilkuset innych Wydawców. Więcej o czytelni dowiesz się tutaj.

Co zrobić aby otrzymać kod?

Aby otrzymać darmowy PIN należy napisać e-mail na adres: promocja@mbpgorlice.info, w temacie wiadomości należy wpisać „Kod IBUK”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej zarejestrowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach. Wiadomość zwrotna będzie zawierała krótką instrukcję rejestracji oraz PIN, który umożliwi dostęp do 6567 tytułów wykupionych przez gorlicką bibliotekę. Wśród nich znajdują się publikacje z dziedziny prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Dostępnych jest także wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej. Pojawiło się również sporo publikacji darmowych, w tym tytuły dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Informujemy, że wszystkie PINY aktywne do grudnia 2023 roku zostały przedłużone na kolejny rok. Czytelnicy, którzy otrzymali taki PIN nie muszą pobierać nowego na 2024 rok.

Serwis IBUK Libra znajdziecie pod linkiem: www.libra.ibuk.pl

 

Filmiki instruktażowe dotyczące korzystania z czytelni IBUK Libra
znajdziecie na kanale YouTube IBUK Libra PWN

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie baner

    baner