Warsztaty animacji poklatkowej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 listopada 2018

Zapraszamy wraz z Galicyjską Fundacją Rozwój i Edukacja na warsztaty animacji poklatkowej, które odbędą się 17 listopada 2018 r. (sobota) w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży MBP w Gorlicach.

Galicyjska Fundacja Rozwój i Edukacja oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach serdecznie zapraszają dzieci w wieku 8–13 lat do udziału w warsztatach animacji poklatkowej. Zajęcia odbędą się 17 listopada 2018 r. (sobota) w godz. 9.00­–14.00 w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży MBP w Gorlicach (zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona).

„Animacja poklatkowa to seria zdjęć zawierająca poszczególne fazy ruchu postaci lub przedmiotów, które wyświetlane w tempie 24 klatek na sekundę dają wrażenie samodzielnego poruszania się. Warsztaty z animacji to wyjątkowe zajęcia pozwalające rozwijać wyobraźnię, pobudzają kreatywność, odkrywają nowe możliwości twórcze. To doskonała zabawa, która uczy cierpliwości i pracy w grupie”.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach są przyjmowane do 15 listopada 2018 r. (czwartek) w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MBP w Gorlicach, telefonicznie (18 352 19 62) bądź drogą e-mailową oddzialdladzieci@mbpgorlice.info.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach są proszone o wypełnienie zgody na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych oraz dostarczenie jej do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach.

Plakat

Galeria

  • Powiększ zdjęcie plakat

    plakat